Poradenství

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1.
JAK HLEDAT PRÁCI

Poradíme Vám jaký zvolit postup při hledání  práce, nabídneme naše letité zkušenosti y praxe. Pokud si nevíte rady kontaktujte nás, nabízíme správné řešení.

2.
PRÁVNÍ RADY

Po dohodě poskytneme i právní rady, týkající se problémů se zaměstavateli, jaký zvolit postup při výpovědi dohodou a další užitečné rady.

3.
AKTUALITY Z TRHU PRÁCE

Jsme vždy o krok napřed, nabízíme aktuality z trhu práce, články jak se chovat při setkání s personalistou a další poradenství.

4.
ÚŔADY PRÁCE

Nabízíme ucelený přehled všech úřadů práce, včetně jejich kontaktů s otevírací dobou a dalších užitečných informací.

5.
AGENTURY PRÁCE

Na českém trhu je několik desítek agentur práce, vsaďte na jistotu a vykročte tou správnou nohou, naše agentura je tu připravena přímo pro Vás.

6.
ŹIVOTOPIS

Zaregistrujte se a dejte o sobě vědět vašemu potenciálnímu zaměstnavateli, vložte si k nám svůj životopis, budete mít jistotu, že se o Vás ví.

ČLÁNKY

 • Setkání s personalistou

  Personalisté si potřebují udělat ucelený obrázek o Vaší osobnosti, zda-li se na nabízenou pracovní pozici hodíte a jakým budete pro firmu přínosem. Chtějí znát Vaše…

  Více zde
 • Co je to zaručená mzda

  Zaručená mzda byla zavedena v roce 2007 společně s novým zákoníkem práce. Je to mzda, kterou může minimálně zaměstnanec dostat za danou práci s ohledem…

  Více zde
 • Na jaké otázky nemusíte odpovídat

  Někteří personalisté při pracovním pohovoru nevědomky nebo zcela záměrně požadují od uchazeče o zaměstnání informace, na které nemají ze zákona nárok. Naopak mnoho uchazečů o…

  Více zde

NOVINKY

HLEDÁNÍ  PRÁCE NA MAPÁCH

Naše agrentura poskytuje ucelený přehled všech pracovních míst v celé ČR. Vaši vysněnou práci si zobrazíte přímo na mapě. Neváhejte a přidejte se k nám.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRÁCE

Působíme v oblasti zprostředkování práce, pomocí odkazu se dostanete na Vámi zvolenou práci, my za Vás kontaktujeme agenturu a vyřídíme vše potřebné pro zprostředkování.

Návod jak postupovat při hledání práce

JAK HLEDAT PRÁCI

Nabízíme články o tom jak hledat práci, jaký zvolit postup při hledání pracovního místa, na co určitě nesmíte zapomenou a čemu se máte raději vyhnout.

ŽIVOTOPIS

Vložte si k nám svůj životopis, dáte o sobě vědět, v naší databázi se přes 50 000 nabídek práce, denně probíhá jejich aktualizace.

TRH PRÁCE

Poskytujeme rady, které se týkají trhu práce. Co je to trh práce, jaký pracovní poměr si můžete vybrat, jaké výhody můžete čerpat od zaměstnavatele apod.